domgas drukuj strona główna
603 033 155
o firmie pompy ciepła kolektory słoneczne kotłownie rekuperatory kontakt wyślij formularz

Informacje o firmie

Domgas wykonuje usługi instalacyjne na terenie Polski północnej.

Obecnie nasza działalność skupiona jest na montażu takich urządzeń, które przy rosnących cenach paliw pozwalają maksymalnie zaoszczędzić pieniądze jaki i środowisko naturalne, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne. Dlatego też naszym podstawowym celem jest świadczenie kompleksowych usług montażu i serwisu pomp ciepła, kolektorów słonecznych, kotłowni gazowych i na paliwo stałe.

W celu zapewnienia niezawodnych instalacji współpracujemy z producentami, którzy specjalizują się w danej branży. Naszym mottem jest "niezawodność w każdym calu", dlatego ukierunkowani jesteśmy na wykonywanie prac w taki sposób, aby instalacje: centralnego ogrzewania, solarna, kanalizacyjna czy gazowa - prawidłowo funkcjonowały. Wielu klientów życzy sobie, aby odpowiedzialność za prawidłową pracę całego systemu grzewczego czy wodnego spoczywała na jednej firmie i nie było konieczności rozmawiania z kilkoma wykonawcami, wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom świadczymy usługi w kompleksowym zakresie jak i realizujemy zlecenia cząstkowe.

Naszą firmę reprezentuje 5 wykwalifikowanych instalatorów, ubezpieczonych w zakresie odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody, które powstałyby z naszej winy w trakcie świadczenia usług. Aby nasz klient spał spokojnie udzielamy gwarancji na wykonywane prace instalacyjne jak i je serwisujemy w pełnym zakresie.

autoryzacja acv autoryzacja solaris
autoryzacja dietrich tytuł mistrza gazowego
tytuł mistrza komunalnego tytuł mistrza sanitarnego
uprawnienie 1 uprawnienia 2
uprawnienia 3 uprawnienia 4
uprawnienia 5 uprawnienia 6
wyróżnienie